Raket-Reklam Pano Baskı

Raket-Reklam Pano Baskı
Hemen herkes metro hatlarının bitmek bilmeyen merdivenlerini inip çıkarken ya da uzun otobüs / metrobüs yolculuklarında gözlerinin duvarlarda asılı duran reklam panolarına takıldığına dikkat etmiştir. Özellikle otobüs / metrobüs gibi dar mekanlarda veya alışveriş merkezi, metro istasyonu, toplu taşıma merkezi hatta havaalanı gibi insan akışının çok yoğun olduğu yerlerde oldukça iyi sonuçlar veren raket baskı ve reklam pano baskı uygulamaları için  organize matbaacılığın tüm donanımlarını bünyesinde bulunduran Yaşam Reklam ideal tasarım dünyanız ile yanınızda.
Markanızın ismini duyurmak ya da ürünün çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, raket – reklam pano kiralamak, sizin için son derece uygun bir reklam yatırımıdır. Pano içerisine koyacağınız raket kağıdı baskılarınızı Yaşam Reklam'dan çok uygun fiyatlarla temin edebilir ve ücretsiz kargo fırsatı ile kapınızda teslim alabilirsiniz.

Raket - Reklam Pano Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Etmeli?

  1. Öncelikle raket ve pano baskıların, görsel hafızaya hitap eden tanıtım materyalleri olduğu unutulmamalıdır. En az billboardlar kadar etki uyandıran bu tanıtım materyalleri, mecralarda genelde ardışık şekilde durdukları için bakan göz için tekrar ayrıntılara vakıf olmayı sağlar ve kişide kalıcı bir etki uyandırırlar.. Bu yüzden raket baskı ya da pano baskı siparişi verirken, tasarım ve renkler kadar; vereceğiniz mesajın etkisi de büyük bir önem arz eder.
  2. Raket baskı ve pano baskı siparişi vermeden önce, kiraladığınız reklam mecralarının ölçülerini tam olarak öğrenin. Aksi halde büyük bir zaman ve para kaybı ile yüz yüze gelebilirsiniz.
  3. Tüm baskı işlerinde olduğu gibi renk ve grafik kullanımının dikkat çekici bir şekilde kurgulandığına emin olun. Ancak dikkat çekici bir tasarım elde edeyim derken, göz yoran ve mesajın önüne geçen bir görsel tasarımdan uzak durun. Kısacası ne kadar sade bir tasarım kullanırsanız, mesajınız o kadar kolay anlaşılacaktır.
Paylaş :

Yeni Yorum yaz

 Yorumunuz başarıyla gönderildi. Teşekkür ederim!   Yenile
Hata: Lütfen tekrar deneyin